Thursday, February 9, 2023
Home Tags Projeekt

Tag: projeekt

5 maji/ Noka: Pas çdo projekti qeveritar fshihet një akt i...

Ministrja e Infrastrukturës, Belinda Balluku është thirrur në interpelancë për planin ndërtimor te 5 Maji dhe Paskuqani, nga deputetët e Sali Berishës. Balluku tha...
SiteLock