Tuesday, January 31, 2023
Home Tags Progres

Tag: progres

Merkel-Ramës: I dashur Edi, faleminderit për tablonë e drejtëpërdrejtë. Kemi folur...

Kancelarja gjermane, Angela Merkel në fund të fjalës së kryeministrit Edi Rama në samitin e Berlinit, e ka falënderuara të për këndvështrimin e tij...

Kush janë dhjetë njerëzit më të rëndësishëm të shkencës për vitin...

2020-a ka qenë padyshim një vit shumë më ndryshe se zakonisht. Por zakone të caktuara nuk ndryshojnë. Dhe në fakt, ato kanë sot më...

Ministrja Gjonaj: Bashkimi Evropian vlerëson pozitivisht rolin e Ministrisë në Reformën...

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, përmes një postimi në Facebook ka ndarë raportin e Bashkimit Evropian për për rolin e Ministrisë së Drejtësisë në...

A do të sjellë autoritarizëm apo progres rritja e papunësisë prej...

A do të thotë rritja e madhe e papunësisë në SHBA se ne jemi të dënuar të durojmë papunësinë 30% për të cilën ka...
SiteLock