Saturday, January 28, 2023
Home Tags Progres raporti

Tag: progres raporti

Prezantohet progres-raporti i KE, Balla dhe Hajdari: Shqipëria më e përgatitur...

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla ka mbajtur fjalën e tij në Këshillin Kombëtar të Integrimit Europian për prezantimin e progres-raportit të...
SiteLock