Thursday, February 9, 2023
Home Tags Programi i vaksinimit

Tag: programi i vaksinimit

Të prekurit nga tërmeti/ 5 mijë vizita në hotele e pikat...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nga Qendra Sociale “Gonxhe Bojaxhi”, është shprehur se shërbimi  shëndetësor për qytetarët e prekur nga tërmeti...
SiteLock