Wednesday, February 8, 2023
Home Tags Profesori

Tag: profesori

M’u fanite Albinë… Shkrimi prekës i profesorit për ish- studenten...

Aksidenti tragjik në Bullgari ku autobusi mori flakë duke u marrë jetën 46 personave ka zgjuar emocione të forta jo vetëm tek familjarët dhe...

Humbje e madhe! Ndahet nga jeta pedagogu i njohur, profesori i...

Ndahet nga jeta pedagogu dhe profesori i gjeneratave të tëra të studentëve të mjekësisë. Sami Vargu, Ka humbur jetën në moshën 93 vjeçare pas...

“Do më mungosh profesor”/ Aktori i njohur jep lajmin zhgënjyes për...

Alvaro Morte është larguar përfundimisht nga seriali La Casa de Papel. Me një video në lëvizje nga sheshxhirmi i sezonit të pestë të serialit,...

Studimi shpresdhënës i profesorit kontrovers: Terapia ime kundër koronavirusit u testua...

Profesori kontrovers nga Marseja, Didier Raoult ka publikuar të premten në darkë rezultatet “relevante” nga një studimi të dytë mbi kombinimimin e hidroksiklorokinës në...

Thirrja e profesorit amerikan për Grenellin: Nëse doni ta forconi ekonominë...

Profesori amerikan Edward Joseph i ka reaguar ambasadorit të Shteteve të Bashkuara në Gjermani, Richard Grenell, duke e pyetur “nëse përqendrimi i SHBA-ve është...

Pas sa kohësh mund të përsëritet tërmeti i 26 nëntorit? Flet...

Profesori i sizmologjisë, Shyqyri Aliaj, i pyetur në emisionin “Open” se sa kohë duhet që të përsëritet një tërmet i ngjashëm me atë të...

Dorëheqja e bujshme e kryebashkiakes së Durrësit, profesori i njohur i...

Profesor Përparim Kabo nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale i ka drejtuar thirrjen e rëndësishme kryebashkiakes së Durrësit, Valbona Sakos pas dorëheqjes së saj...
SiteLock