Sunday, January 29, 2023
Home Tags Profesionalizem

Tag: profesionalizem

Lojërat Olimpike/ Ekspertët sportiv për Report Tv: Medaljet e Kosovës turp...

Në ditën e katërt të Lojërave Olimpike në Tokio, Kosova numëron dy medalje të arta, ndërsa Shqipëria ende s’e ka marrë një të tillë në...

KPK ngre pikëpyetje për pasurinë dhe profesionalizmin e prokurores Daniela Sulaj

Komisioni konstatoi mospërputhje të deklarimeve të prokurores së Tiranës, Daniela Sulaj për pasurinë, veprime aktive në cënim të etikës së prokurorit dhe balanca negative,...

Sporti Shqiptar në zi/ Ndahet nga jeta kampioni dhe rekordmeni i...

Një lajm i hidhur ka ardhur për sportin shqiptar. Është ndarë dje nga jeta në moshën 77-vjeçare sportisti i atletikës, kampioni dhe rekordmeni i...
SiteLock