Monday, February 6, 2023
Home Tags Prodhues

Tag: prodhues

Vëzhgimi Fiks Fare: Riciklimi i akullores nga tregtarët, rrezik serioz për...

Emisionit Fiks Fare solli fakte nga mënyra sesi tregtarët abuzojnë me prodhimin dhe tregtimin e akullores, e cila gjatë sezonit të verës është një...

E rëndë/ Zjarr në fabrikën e prodhuesit më të madh të...

Prodhuesi më i madh i vaksinave në botë përfshihet nga zjarri. Flakët kanë vërshuar në një fabrikë të Institutit Indian të Serumeve. Sipas Associated Press,...
SiteLock