Saturday, February 4, 2023
Home Tags Procesverbal

Tag: procesverbal

Erjon Braçe: Mezi po pres të më përjashtojnë nga grupi i...

Nga Erjon Braçe Mezi po pres të më përjashtojnë nga grupi i PS, madje dhe nga partia Ej mos e beni balte!Jo ju te Partise,...

Frikë nga rrjedhja e informacionit/ Veliu urdhër policëve: Hiqni telefonat! Agjentët...

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ditën e hënë ka zhvilluar një takim në drejtorinë e Tiranës me drejtuesin, shefat e...
SiteLock