Sunday, February 5, 2023
Home Tags Procesi i rindertimit

Tag: procesi i rindertimit

Soreca: Kemi strukturë koordinuese për kontributet e ndërkombëtarëve, ekspertë monitorues për...

Ambasadori i BE në vendin tonë, Luigi Soreca, thotë se për procesin e rindërtimit pas tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit, në Shqipëri do të...

Rama në Komitetin Shtetëror të Rindërtimit, garanton transparencë për fondet: Suksesi,...

Kryeministri Edi Rama mblodhi sot Komitetin Shtetëror të Rindërtimit, ku vuri theksin te transparenca e fondeve në procesin e rindërtimit pas tërmetit shkatërrimtar të...

500 banesat e reja nga Turqia/ Ahmetaj: Do të jetë një...

Ministri i Rindërimit, Arben Ahmetaj ka mbajtur sot një konferencë të përbashkët me ministrin e Mjedisit dhe Urbanizimit të Turqisë, Murat Kurum ku ka...
SiteLock