Sunday, January 29, 2023
Home Tags Procese te rendesishme

Tag: procese te rendesishme

Biden shpreh zhgënjimin për ngadalësimin e vaksinimit: Proces tejet i rëndësishëm

Presidenti Joe Biden u shpreh i zhgënjyer mbi ngadalësimin e nivelit të vaksinimit kundër COVID-19 në Shtetet e Bashkuara dhe u shpreh se është...
SiteLock