Monday, February 6, 2023
Home Tags Proces zgjedhor

Tag: proces zgjedhor

PS depoziton kërkesën për shkarkimin e tij, Meta: Mos u merrni...

Reagon presidenti Ilir Meta, pas zyrtarizimit të kërkesës për shkarkimin e tij. “Të përqëndrohemi në mbylljen e procesit zgjedhor. Asgjë nuk ka përfunduar! Të vazhdojë administrimi...

Plas grushti në Devoll: Dhunohet për herë të dytë kryetari i...

Teksa Partia Demokratike zhvillon në Devoll zgjedhjet e brendshme për të nxjerrë kandidatin fitues që mund të shkojë në garën e elektorale, janë shënuar...

Lulzim Basha heq dorë nga protestat, zbulon si do ta rrëzojë...

Partia Demokratike dhe opozita kanë hequr dorë nga protestat. Në një intervistë për Ora News, Lulzim Basha deklaron se qeveria nuk mund të largohet...
SiteLock