Thursday, February 9, 2023
Home Tags Proces gjyqesor

Tag: proces gjyqesor

4 dëshmitë kyçe që implikojnë Shkëlzen Berishën në Gërdec: Tërheqja misterioze...

Nga Adriatik Doçi Ekzistojnë të dokumentuara të paktën katër dëshmi, të cilat konfirmojnë se korrupsioni dhe krimi shtetëror në Gërdec, ku humbën jetën 26 qytetarë...

Neymar hedh në gjyq Barcelonën, babai sqaron konfliktin me katalanasit

Babai i Neymar sqaroi se kërkesa prej 3.5 milionë eurosh, e zbuluar nga gazeta “El Mundo”, korrespondon me një proces gjyqësor të vjetër, kur...
SiteLock