Thursday, February 9, 2023
Home Tags Procedure e hapur

Tag: procedure e hapur

“Tenderi 9 milionë lekë për blerjen e druve dhe tentativa për...

Ish-zyrtarët e Bashkisë Pogradec akuzohen nga SPAK për abuzim me tenderin në 2017 me vlerë 9.2 mln lekë si dhe për pengimin e zgjedhjeve...
SiteLock