Thursday, February 9, 2023
Home Tags Procedim

Tag: procedim

Po transportonte 4 m³ lëndë drusore të prerë në mënyrë të...

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacionin e Policisë Manzë proceduan penalisht shtetasin Sh. H., 44 vjeç, banues në Shkallë, Durrës, për veprën penale...

Krujë/ Zaptuan sipërfaqe toke që nuk u përkiste, procedohen penalisht 2...

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë, u proceduan penalisht për veprën penale "Pushtimi i tokës", shtetasit: V. V., banues në...

Shijak/ Tregtonte mallra pa pullë fiskale, procedohet penalisht 41-vjeçari

Një shtetas 41-vjeçar, banues në Shijak, është proceduar penalisht, pasi në dyqanin e tij u konstatua se tregtonte paketa cigaresh të markave të ndryshme,...

Pushtoi sipërfaqe toke, procedohet penalisht shtetasi nga Kruja

Policia ka njoftuar se është proceduar penalisht një shtetas, pasi ka pushtuar një siperfaqe toke të një shtetasi tjetër. Specialistët për Hetimin e Krimeve në...

Pushtuan sipërfaqe toke dhe transportonin dru në mënyrë të paligjshme, procedohen...

Policia e Durrësit ka njoftuar se janë proceduar penalisht tre shtetas pasi kanë transportuar dru të prera në mënyrë të paligjshme dhe i kanë...

Tregtonte mallra kontrabandë dhe fshihte të ardhurat/ Policia procedon penalisht 58-vjeçarin...

Policia e Durrësit ka njoftuar se është procweduar penalisht një shtetas me akuzën "Tregtimi dhe transportimi i mallrave që janë kontrabandë" dhe "Fshehja e...

Durrës/ Ndezi zjarr për të pastruar tokën e tij, por i...

Policia e Durrësit ka proceduar penalisht një 48-vjeçar, për veprën penale "Shkatërrim i pronës me zjarr", ka ndezur zjarr për të pastruar tokën e...
SiteLock