Tuesday, January 31, 2023
Home Tags Procedim penal

Tag: procedim penal

Tentuan të dilnin jashtë vendit përmes Rinasit me teste të falsifikuara...

10 persona po procedohen në gjendje të lirë pasi akuzohen se kanë falsifikuar testet e COVID-19, të cilët do i përdornin për të dalë jashtë...

Krujë/ Organizonin lojëra fati të basteve sportive me anë të telefonit,...

Vijon puna për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë proceduan penalisht për veprën penale "Organizimi...

Vrau qenin duke e tërhequr zvarrë me motor, e pëson keq...

Qentë ndonëse janë besnike shumica e njerëzve i keqtrajtojnë ato. E njëjta gjë ka ndodhur edhe në Lushnjë ku një kafshë shtëpiake ka ngordhur...

Elbasan/ Arrestohen 2 persona, procedohen penalisht 2 të tjerë, ja çfarë...

Dy të rinj u arrestuan mbrëmë gjatë kontrolleve të ushtruara nga policia në Elbasan, ndërkohë që 3 të tjerë do të ndiqen penalisht, pasi...

Protesta e djeshme për Klodian Rashën në Tiranë, arrestohen 59 persona,...

Policia për protestën e dytë në Tiranë për vrasjen e Klodian Rashës ka arrestuar 59 persona dhe 116 të tjerë i ka proceduar nëgjendje...

Krujë/ Organizonin festa familjare, arrestohet në flagrancë pronari i një lokali,...

Krujë Vijojnë kontrollet nga stukturat e Komisariatit të Policisë Krujë, për parandalimin e përhapjes së COVID-19. Arrestohet në flagrancë pronari i një lokali, i cili pasi...

Qëlloi me gurë qendrën shëndetësore në Elbasan dhe i theu xhamat,...

Policia i ka vendosur prangat autorit që qëlloi me gurë dhe theu xhamat e qendrës shëndetësore në Elbasan. Bëhet me dije se pas arrestimit...

Goditet baza e prostitucionit në një qendër masazhi/ Arrestohet menaxheri, nën...

Policia e Tiranës ka vënë në pranga menaxherin e një qendre masazhi i cili akuzohet për veprën penale Prostitucion. Sipas uniformave blu bëhet me dije...

Durrës/ Organizonte festa familjare në mënyrë të përsëritur, procedohet penalisht 55-vjeçari

Durrës Procedohet penalisht një 55-vjeçar që ushtronte në mënyrë të përsëritur aktivitetin në kundërshtim me Aktin Normativ. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë...

“Shpërdorimi dhe pushtimi i tokës”/ Procedohet penalisht një person në Durrës

Durrës Procedohet penalisht një shtetas, për veprat penale "Shpërdorimi i tokës" dhe "Pushtimi i tokës". Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë proceduar...
SiteLock