Thursday, February 9, 2023
Home Tags Problemin

Tag: problemin

Leno tregon problemin e Arsenalit

Portieri i Arsenalit, Bernd Leno beson se problemet e klubit shkojnë shumë larg se identiteti i menaxherit të tyre, dhe tregoi si një dobësi...
SiteLock