Thursday, February 9, 2023
Home Tags Problemet

Tag: problemet

Jam gjynjëzuar në gjunjë/ Luca i lutet ministres: Motër, a do...

Luca: Sektor më i rëndësishëm, nuk dimë se kujt t’ia vemë peshën më të rëndë. Hallet ua kemi shprehur, kjo është vizita e katërt,...

Vajza kujdes! Mënyra si i lidhni flokët mund t’ju shkaktojë probleme...

Ne e dimë se sa e rëndësishme është të kujdesemi për trupin tonë, ndaj pse të mos bëjmë të njëjtën gjë me flokët? Shumë...

Djersitja natën/ Cilat janë problemet e fshehura mjekësore dhe zgjidhjet natyrale

Ka njerëz që djersisin shumë natën dhe jo për shkak të temperaturës së brendshme apo batanijeve mbi vete. Djersitja e tepërt gjatë natës për faktorë...

Nuk kanë fund problemet për Luana Vjollcën

Moderatorja Luana Vjollca ka përfunduar në prokuroi për shkak të një fansi. Gazetarja Klodiana Lala ka raportuar për BallkanWeb se prezantuesja shumë e ndjekur dhe...

Joe Biden dhe problemi tij me Evropën

  Nga Tom Mctague Joe Biden, e ka nisur presidencën e tij me një listë sfidash të mëdha të politikës së jashtme, ashtu si gati çdo...

KLSH auditon degët e Thesarit në vend, problemet që konstatoi nga...

Kontolli i Lartë i Shtetit (KLSH) ka audituar katër degë të Theasrit në drejtoritë e Vlorës, Shkodrës, Fierit dhe Lezhës ku duket se ka...
SiteLock