Monday, February 6, 2023
Home Tags Probleme ne zemer

Tag: probleme ne zemer

Lumturia mund të shkaktojë probleme në zemër

Më parë thuhej se hidhërimi dhe ngjarjet stresuese mund të dobësojnë muskujt e zemrës. Ndërsa një studim i botuar nga European Heart Journal, thotë se...
SiteLock