Monday, February 6, 2023
Home Tags Probleme kardiake

Tag: probleme kardiake

Zanetti, apel për problemet kardiake të futbollistëve: Temë për t’u studiuar…

Duke folur gjatë një seance live në Instagram me “Mastercardlatam”, Javier Zanetti, ish-kapiteni i Interit dhe zv.presidenti i zikaltërve, analizoi çështje të ndryshme të...
SiteLock