Tuesday, January 31, 2023
Home Tags Problematik

Tag: problematik

Vlora e Kukësi, qarqet më problematike nga zjarret, Çako: Nuk ka...

Nga Karaburuni ku situata vijon të jetë problematike nga zjarret, kreu i Emergjencave Civile, Haki Çako, deklaroi për A2 CNN se qarqet më problematike...

“Çunat problematik” të Lulzim Bashës

Nga Adriatik Doçi Të dënuar për vjedhje, të dënuar të shumëfishtë, zjarrvënës, njerëz më të shkuar të dyshimtë, të shkarkuar dhe të kallëzuar për shpërdorim...
SiteLock