Thursday, February 9, 2023
Home Tags Pro

Tag: pro

Albin Kurti doli sot pro bashkimit Shqipëri- Kosovë, vjen reagimi i...

Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla i pyetur lidhur me deklaratën e kryetarit të VV, Albin Kurti për bashkim kombëtar mes Kosovës dhe Shqipërisë,...

PD votoi pro raportit të Dick Marty që inkriminonte UÇK, PS...

Në procesverbalin e miratimit të kësaj rezolute të Dick Marty që inkriminonte UÇK-së në janar të vitit 2011, nga delegacioni Parlamentit shqiptar votoi pro...

Pro apo kundër mbajtjes së maskës jashtë? Pipero e thotë troç:...

Vendimi i qeverisë për mbajtjen e maskës edhe në ambinete të hapura ka hapur debat në opinionin publik. Edhe mjeku Pëllumb Pipero, që më herët...

Deputeti i opozitës së re bën publike votën e tij pro...

Deputeti i opozitës së re, Selami Jenisher ka deklaruar hapur votën e tij pro draftit të PS-së për ndryshimet në Kodin Zgjedhor. "Për herë të...

Një tjetër deputete e opozitës parlamentare pro marrëveshjes së 5 qershorit

Deputetja e opozitës së re, Suzana Topi, ka konfirmuar sot se do të votojë pro marrëveshjes së arritur në 5 qershor në Këshillin Politik.  Reagimi...
SiteLock