Sunday, July 3, 2022
Home Tags Prizren

Tag: prizren

Helmim masiv nga ushqimi në Prizren, 7 persona dërgohen me urgjencë...

Policia e Kosovës ka njoftuar mbylljen e një lokali në Prizren. Vendimi është marrë nga inspektorët sanitarë lokalë, pasi dyshohet se shtatë persona janë...

Aksident tragjik: Vdes 23 vjeçari, në gjendje të rëndë i vëllai

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Prizren, ku një person ka ndërruar jetë teksa vëllai i tij ka mbetur i...

Zgjedhjet në Shën Valentin, Vjosa Osmani në Prizren e rrethuar me...

Vjosa Osmani ka marrë pjesë në një takim elektoral në Prizren, ku shihet e rrethuar nga qytetarë të shumtë. Ajo që të bie në sy...

Ngjarje e rëndë në Kosovë, polici vret aksidentalisht të bijën dhe...

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Kosovë, ku babë e bijë janë gjetur të vdekur brenda shtëpisë së tyre në...

Spartak Ngjela nxehet ‘live’ në emision: Më lini të mbaroj se...

Avokati Spartak Ngjela në emisionin “Open” është shprehur se i pëlqen skulptura e Skënderbeut, e cila u vendos pak ditë më parë në qytetin...

U kritikua shumë dhe u cilësua si karikaturë, merret vendimi urgjent...

Pas shumë kritikave, shtatorja e Adem Jasharit që u vendos në Prizren më 28 Nëntor do të rimodelohet. Lajmi është konfirmuar nga menaxhmeti i...

Kryeminstri Rama publikon fotot: Sa bukur paska qenë dje

Kryeministri Edi Rama është befasuar nga pamjet që vijnë nga Prizreni. Ai i ka bërë jehonë një organizimi të Retro Albania dhe Oldtimer Kosova...

Një polic i vdekur dhe dy të plagosur gjatë një operacioni...

Një pjesëtar i Policisë së Kosovës ka humbur jetën, ndërkaq dy të tjerë janë plagosur gjatë një aksioni bastisjeje në fshatin Zhur të Prizrenit,...

Video/ Kosova hapi dyert për shqiptarët, nëna nga Durrësi lind djalë...

Një nënë nga qyteti i Durrësit, e cila u detyrua të largohej drejt Prizrenit pas tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit, ka sjellë në jetë...

Prokuroria në Prizren ngre aktakuzë ndaj një siriani për “kontrabandim me...

Prokuroria Themelore në Prizren, Departamenti i Krimeve të Rënda, ka ngritur aktakuzë kundër M.A., i cili është shtetas i Sirisë, nën dyshimin për kryerjen...
SiteLock