Sunday, January 29, 2023
Home Tags Privatizim

Tag: privatizim

Kryeministri Rama plas skandalin e rëndë për familjen Berisha dhe lëshon...

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me episodin e radhë për një nga skandalet më të mëdha të familjes së ish-kryeministrit...

Ministrja Elva Margariti: Jo privatizim të TKOBAP

Ministrja e Kulturës Elva Margariti shprehet se Teatri i Operës dhe Baletit përveç financimit nga buxheti i shtetit, të mund të gjenerojnë vetë para...
SiteLock