Saturday, February 4, 2023
Home Tags Privat

Tag: privat

Rama zbulon vendimin: Nuk do të ketë më mjekë që punojnë...

Kryeministri Rama foli për reformë në shëndetësi, duke theksuar se do të marrë fund punësimi i mjekëve si në spitalet publike dhe në ato...
SiteLock