Sunday, January 29, 2023
Home Tags Prishti

Tag: prishti

Dua Lipa flet për kthimin e saj në Prishtinë në moshën...

Dua Lipa, këngëtarja shqiptare me famë botërore ka rrëfyer historinë e jetës së saj mes Kosvës dhe Londrës. Dua ka treguar se pavarësisht se...
SiteLock