Saturday, January 28, 2023
Home Tags Prishje

Tag: prishje

Malajziani dhe italiani

Artan Lame Para disa ditësh përfunduam procesin e legalizimit të kompleksit Malajzian në Tiranë me rreth 780 apartamente dhe dyqane. Atë ditë thashë “rreth 780”,...

Policia e Durrësit aksion të përbashkët me IKMT, nis prishja e...

Arrestohet 1 shtetas, procedohen penalisht 5 të tjerë, 1 shpallet në kërkim, pasi u konstatuan duke kryer punime pa leje. Policia e Durrësit, në bashkëpunim...
SiteLock