Friday, January 27, 2023
Home Tags Prishja e qetesis publike

Tag: prishja e qetesis publike

Durrës/ Procedohen penalisht dy persona për prishje të qetësisë publike, njëri...

Plazh, Durrës, u proceduan penalisht për veprën penale "Prishja e qetësisë publike"si dhe u ndëshkuan masë administrative shtetasit Indrit Deti dhe Rigels Rajku Vijojnë kontrollet...
SiteLock