Monday, February 6, 2023
Home Tags Prioritet

Tag: prioritet

Britania e Madhe do të mirëpresë 20 mijë afganë: Prioritet janë...

Mijëra refugjatë afganë do të zhvendosen në Mbretërinë e Bashkuar pasi talebanët morën kontrollin e Kabulit. Është ky premtimi i qeverisë britanike, sipas BBC. Sipas...

Basha në Durrës, tregon planin që do zbatojë nëse do vijë...

Lideri demokrat Lulzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme takim me bizneset në Durrës, duke u njohur nga afër me sfidat e sipërmarrësve. Gjatë bisedës...

Yuri Kim jep lajmin e madh: Është hera e parë që...

Ajo u shpreh se ka qënë nder i jetës së saj të jetë ambasadore e SHBA në Shqipëri, ndërsa cilëson si momentin më të...

A ishin çështjet e nxehta ditën e sotme prioritet? Kushtetuesja nis...

Nuk ishin çështjet e nxehta politike, as e pronave dhe as shkelja e të drejtave në procese gjyqësore që e zbriten gjykatën kushtetuese pas...

11 shenja që tregojnë se ju jeni një opsion për të...

Një nga gjërat më të vështira që kemi ndonjëherë për të mësuar në jetë është se njerëzit nuk janë gjithmonë aq të sinqertë sa...

Kush do të jetë personi i parë qe do të vaksinohet...

E vaksinuara e parë nga Covid në Itali do të jetë një grua. Sipas asaj që është mësuar nga burime nga Spallanzani dhe rajoni,...

Nis sot sesioni i ri parlamentar, fokus kryesor amnistia fiskale, pritet...

Pasditen e sotme politika do i rikthehet normalitetit. Kuvendi nis sesionin e ri dhe bashkë me të dhe aktiviteti politik. Për shkak të koronavirusit,...
SiteLock