Sunday, January 29, 2023
Home Tags Prindwer

Tag: prindwer

Mbushen komisariatet, alarmohen prindërit dhe kërkojnë fëmijët e arrestuar: Nuk e...

Komisariatet e policisë në kryeqytet janë tejmbushur nga qytetarët e arrestuar për pjesmarrje në protestat për vrasjen e Klodian Rashës. Situata më problematike raportohet...
SiteLock