Sunday, February 5, 2023
Home Tags Princi leka

Tag: princi leka

Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë,...

Princ Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë. Elia ka sjellë në jetë një vajzë pak më parë në maternitetin “Mbretëresha...
SiteLock