Saturday, February 4, 2023
Home Tags Princi harry

Tag: princi harry

“Vetëm pija alkool dhe merrja drogë”, Princ Harry bën rrëfimin shokues:...

Për Princ Harryn duke filluar nga mosha 28 deri në 32-vjeç ka qenë një nga periudhat më të vështira të jetës së tij, ku...

“Shiko çfarë i bëri mamasë time”/ Princ Harry pritet të trondisë...

Princi Harry foli hapur për një cikël “dhimbjesh dhe vuajtjesh” në familjen mbretërore britanike dhe la të kuptohet se është shumë kritik ndaj mënyrës...

Pallati mbretëror nuk gjen qetësi/ Princ Harry në probleme, Mbretëresha Elizabeth...

Mbretëresha Elizabeth II ka thirrur në një takim urgjent në Angli Princ Harry-n. Mësohet se do të diskutojnë në lidhje me deklaratat e tij...
SiteLock