Monday, February 6, 2023
Home Tags Princesha diana

Tag: princesha diana

‘50 hijet e rozës’ së Princesha Dianës

Princesha Diana mbetet një ikonë e modës dhe një figurë fisnike, e cila ushtron ndikimin e saj edhe në ditët e sotme me pamjen...

“Shiko çfarë i bëri mamasë time”/ Princ Harry pritet të trondisë...

Princi Harry foli hapur për një cikël “dhimbjesh dhe vuajtjesh” në familjen mbretërore britanike dhe la të kuptohet se është shumë kritik ndaj mënyrës...
SiteLock