Sunday, January 29, 2023
Home Tags Prince harry

Tag: prince harry

Tronditet pallati mbretëror në Angli pas intervistës ‘bombë’ të Harry-t dhe...

Princ Harry dhe bashkëshortja e tij Meghan Markle dhënë dy ditë më parë një intervistë ‘bombë’ që ka tronditur pallatin mbretëror në Angli. Sipas “Daily...

Në ditën kur Meghan dhe Harry njoftojnë për shtatzëninë, revista australiane...

Revista australiane për gra, “New Idea” publikoi një artikull dhe e përgatiti atë si lajmin kryesor të kopertinës, duke lënë të nënkuptohet se princ...
SiteLock