Friday, January 27, 2023
Home Tags Princ

Tag: princ

Intervista ‘bombë’ e Princ Harry me Meghan Markle që tronditi botën,...

Ditën e sotme ka reaguar për herë të parë princi William pas akuzave për racizëm në intervistën bombë të Harry dhe Meghan, duke thënë:...
SiteLock