Thursday, February 9, 2023
Home Tags Princ harry

Tag: princ harry

Të vërteta të mëdha do dalin në dritë, Harry do tregojë...

Princi Harry mund të zbulojë shumë gjëra emocionale në librin me kujtime që do të botojë në të ardhmen. Në të do të flitet...

Çfarë po ndodh? Pallati mbretëror në Angli fillon hetimin ndaj dukeshës...

Pallati Buckingham po fillon një hetim mbi pretendimet se Meghan Markle ngacmonte ndihmësit mbretëror. Dukesha e Sussex është akuzuar për bullizëm dhe presion psikologjik...

Largimi nga familja mbretërore, Princi Harry zbulon më në fund çfarë...

Princ Harry së fundmi ka dhënë një intervistë për ‘The Late Late Show’ me James Corden. Harry tregoi disa nga arsyet pse ai dhe gruaja...

Dukesha Meghan Markle zbulon ngjarjen e hidhur që ka kaluar ajo...

Dukesha e Sussex, Meghan Markle tashmë e shëputur nga familja mbretërore  ka zbuluar se ka pasur një abort spontan.  Sipas tabloidit britanik 'DailyMail' ajo...

Pallati mbretëror zbulon të kaluarën e Princ Harry-t

Është zbuluar e kaluara e Princ Harry. Princ Harry dikur paska qenë një djalë edhe jo fort i rehatshëm, shkruajnë mediat e huaja. Së fundmi një...

Princ Harry dhe Meghan Markle së shpejti prindër për herë të...

Kanë kaluar dy vite nga momenti kur çifti lajmëroi se do të martoheshin. Tashmë Duka dhe Dukesha e Sussex po planifikojnë të bëhen prindër për herë...

Meghan Markle dhe Hillary Klinton kalojnë pasditën bashkë

Mesa duket Meghan Markle ka pritur një të ftuar të veçantë në shtëpinë e saj këtë javë. Të martën Hillary Clinton ka vizituar dukeshën...

Sërish probleme për familjen mbretërore

Familja mbretërore ka sërish probleme dhe këtë herë për festën e Krishtlindjes.Meghan Markle dhe princ Harry do ta kalojnë Krishtlindjen sëbashku me mamanë e...
SiteLock