Sunday, January 29, 2023
Home Tags Prifti

Tag: prifti

SHBA/ Prifti abuzonte dhe presiononte të mitur, dënohet me burgim të...

Një prift në qytetin e Ohio 41- vjeçari Robert D. McWilliams është dënuar me burgim të përjetshëm nga akuzat për shfrytëzim seksual, trafikim dhe...

Alarmi i pedagogut: Në rrethe ka plasur pedofilia. Askush nuk flet!

I ftuar në Spotlight nga Alban Dudushi, në Vizion Plus, pedagogu Rezart Prifti duke iu referuar ngjarjes së rëndë të ndodhur të martën e...

Halit Valteri për Metën: Të ishte dënuar që kur lëpinte gishtat...

Deputeti Halit Valteri ka qenë shumë i ashpër me Presidentin Meta në fjalën e mbajtur sot në Kuvend. Valteri është shprehur se Meta duhet...

Pedagogu i kthehet Metës: Si ka mundësi që nuk u skandalizove...

Pedagogu Endri Shabani ka dalë me një reagim të fortë në rrjetet sociale, pas kërcënimeve që Presidenti Meta bëri në lidhje me audio-përgjimin e...

“Punoj në shtet dhe privat, s’kam fshehur asgjë”/ Mjeku Prifti flet...

Mjeku kardiolog i QSUT-së, Edvin Prifti ka deklaruar para gjykatës se ai ka punuar në Itali dhe se të ardhurat e tij, kanë qenë...

Prifti: Opozita nuk ka tajare të thotë që mbështeti protestën

Pedagogu pranë PD, Rezart Prifti ka folur për protestat që u mbajtën për 6 ditë me radhë për vrasjen e Klodian Rashës nga një...

Prifti nga Vlora që ka një fshat me emrin e tij...

Nga Gëzim Llojdia* San Dana është një emër shenjtori me origjinë nga Vlora. Duke kapërcyer mjegullën e hijshme shekullore arrijnë këto koordinata orientuese. Pikë së pari:...

Prifti i ndjerë meksikan dyshohet për abuzimin seksual të 60 djemve

Marcila Maciel, themeluesi tashmë i ndjerë meksikan i grupit ultra-konservator kishtar “Legjionarët e Krishtit”, besohet se i ka abuzuar seksualisht së paku 60 djem...
SiteLock