Saturday, January 28, 2023
Home Tags Prgres

Tag: prgres

Grida Duma publikon progres raportin e BE: Për çfarë qeveriset nëse...

Ish deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ka publikuar progres raportin e BE dhe ka ngritur pikpyetjen në lidhje me thelbin e qeverisjes kur...
SiteLock