Friday, March 24, 2023
Home Tags Prezantim

Tag: prezantim

Ambasadorja e re e SHBA në Shqipëri Yuri Kim, shkon në...

Ambasadorja e SHBA, në Tiranë, Yuri Kim ka shkuar mëngjesin e sotëm në presidencë. Mësohet se Yuri Kim do të paraqesë letrat kredenciale tek Presidenti...

Prezantohet tenderi për Aeroportin e ri të Vlorës/ Dritan Leli: Shumë...

Sot prezantohet tenderi për Aeroportin e ri të Vlorës. Punimet për ndërtimin e tij pritet të fillojnë më 31 Maj 2020. Gjatë fjalës së...

Erasmus Info Day/ Prezantohet projekti “Erasmus+ CBHE” dhe V-Tech në UAMD

Në kuadër të aktiviteteve të “Erasmus Info Day” , Dr. Albana Halili prezantoi ditën e sotme në UAMD projektin “Erasmus + CBHE” me titull...

Nëse bëheni nervoz kur duhet të flisni në publik, lexoni këto...

Shumë njerëz janë të terrorizuar vetëm nga ideja se duhet të flasin në publik. Të prezantosh një projekt ose një ide është një mundësi e...
SiteLock