Sunday, February 5, 2023
Home Tags Prezantim

Tag: prezantim

Tre makete tredimensionale të siteve Koman, Orikum dhe Apoloni prezantohen në...

Prezantimi i tre maketeve tredimensionale të siteve arkeologjike, Koman, Orikum dhe Apoloni u bë të martën në mjediset e Muzeut Historik Shkodër. Drejtoria Rajonale...

Tesla kalon 1 miliard dollarë fitime në T2 – Vonon prezantimin...

Tesla ka publikuar performancën për tremujorin e dytë, me të ardhura neto sipër projeksioneve, falë shitjeve më të mëdha të makinave elektrike, ndërkohë që...

Banka e Shqipërisë njofton hedhjen në qarkullim të dy kartëmonedhave të...

Nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare të Bankës së Shqipërisë është bërë me dije se gjatë javës së ardhshme, në 15 qershor 2021, ora...

Kush është këngëtarja që do të prezantojë ‘Këngën Magjike 2021’, në...

Këngëtarja e njohur, Marsela Çibukaj, do prezantojë 'Këngën Magjike' së bashku me Ardit Gjebrean. Me anë të një postimi në rrjetin social, moderatori i...

Ekonomia/ Ministrja Denaj bën rezymenë e dy mandateve: Rritëm të ardhurat...

Ministrja Denaj e ka nisur fjalën e saj sot në prezantimin e planit ekonomik duke rikujtuar situatën ekonomike të vendit në vitin 2013 kur...

Kolonel Arben Zani, komandant i Regjimentit të Operacioneve Speciale

Më 5 shkurt 2021, u organizua ceremonia e prezantimit dhe marrjes së detyrës së komandantit të Regjimentit të Operacioneve Speciale kolonel Arben Zani, njoftoi...

Mandzukiç prezantohet tek Milani, Milan zyrtarizon Mandzukiç, kroati ka opsionin e...

Pasi përfunduan të gjithë proçedurat paraprake, Milan ka zyrtarizuar ditën e sotme afrimin më të fundit të janarit, Mario Mandzukiç. Sulmuesi shihet si një element...

Filmi “Bota” vijon rrugëtimin ndërkombëtar, shfaqet në muzeun e artit “Pera”...

Gjashtë vjet nga premiera, filmi artistik “Bota” vazhdon që të prezantohet në botë. Filmi “Bota” me skenar e regji të Iris Elezit e Thomas...

Veliaj prezanton projektet për zonën e Freskut, Thesarit dhe të Qesarakës

Pas zgjidhjes së problemit të ujit të pijshëm, që ishte një kërkesë disavjeçare e banorëve, Bashkia e Tiranës nis shumë shpejt punimet për rehabilitimin...

VIDEO/ Rama jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron një tjetër risi: Do...

Ditën e sotme ministrja e Financave dhe Ekonomisë Anila Denaj dhe Drejtoresha e Tatimeve, Delina Ibrahimaj kanë zhvilluar një vizitë në Elbasan, në kuadër...
SiteLock