Monday, February 6, 2023
Home Tags Pretenca

Tag: pretenca

Të martën, pretenca për dosjen “Babale”. Ja sa vite burg rrezikon...

Të martën e 10 dhjetorit, ora 13:00, prokuroria do të japë pretencën për çështjen "Babale", ku të akuzuar janë dhe ish-deputeti Ervin Salianji dhe...
SiteLock