Saturday, January 28, 2023
Home Tags Prestigjioze gjermane

Tag: prestigjioze gjermane

“BE, korrupsioni, Ukraina dhe rreziku nga Putin”, Rama intervistë për prestigjozen...

Intervistë e Kryeministrit Edi Rama për median gjermane WELT. Lufta në Ukrainë ka rritur vigjilencën në Ballkan. Kryeministri shqiptar Edi Rama shpjegon pse është e...
SiteLock