Tuesday, January 31, 2023
Home Tags Presidentja

Tag: presidentja

Polonia i dhuron Kosovës 100 mijë vaksina Pfizer, Osmani: Aleatët na...

Presidentja Vjosa Osmani ka bërë të ditur se Polonia do të dhurojë 100 mijë vaksina Pfizer Kosovës. Përmes një postimi në “Twitter”, Osmani ka falënderuar...

Vjosa Osmani e lëkundur për bashkimin Kosovë-Shqipëri: Do të duhen dekada...

Ushtruesja e detyrës së Presidentes së Kosovës dhe me shumë mundësi edhe Presidentja e ardhshme, Vjosa Osmani ka dhënë një intervistë për BBC, në...
SiteLock