Sunday, January 29, 2023
Home Tags Presidenti meta

Tag: presidenti meta

Presidenti Meta reagon për buxhetin e vitit 2022: Është antisocial, 0...

 Presidenti i Republikës Ilir Meta, ka reaguar sërish sot në lidhje me buxhetin e vitit 2022, teksa ka dhënë një prej arsyeve se përse...

Meta falenderim publik për Eliot Engel: Përherë mirënjohës mikut të sprovuar...

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka shkrua një shënim në Facebook ku falenderon Eliot Engel për mbështetjen dhe kontributin që ka dhënë për vendin...

Mentor Nazarko zbulon mesazhin e koduar të Ilir Metës për Lulzim...

Analisti Mentor Nazarko, teksa ka folur për përplasjen mes presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama, deklaroi se kreu i shtetit tashmë është kthyer...

Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje

Kur jemi pak muaj larg zgjedhjeve të ardhshme në rang vendi, partitë politike duket se kanë nisur të vendosen në lëvizje. Nga njëra anë...

Meta “i tërheq veshin” qeverisë: Të kthejmë seriozisht vëmendjen nga bujqësia...

Presidenti Meta ka publikuar një status ku flet rreth lehtësirave që duhet të kenë prodhuesit. Meta e vë theksin tek turizmi dhe bujqësia si...

Kujt i intereson tallja mediatike në emër të Presidentit të Republikës

Nga Alfred Peza Zhurma e ndezjes së motorrave të makinës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit 2021, ka filluar që të ndihet më së pari,...

Yuri Kim mahnitet nga plazhet e Shqipërisë: Mrekulli

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim ka zgjedhur bregdetin e jugut për të bërë disa ditë pushime. Ajo me sa duket...

Iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale, Presidenti Meta mesazh Kardinalit Ernest Simon...

Presidenti Meta ka publikuar një status në Facebook me anë të të cilit i uron Kardinalit Ernest Simon Troshani shërim të shpejtë. Kardinali iu...

Presidenti Meta letër falenderimi Presidentes së Zvicrës: Mirënjohës që Zvicra, vazhdon...

Presidenti Ilir Meta i ka drejtuar ditën e sotme një letër falenderimi presidentes së Zvicrës, Simonetta Sommaruga për bashkëpunimin mes dy shteteve. Ai shkruan...
SiteLock