Thursday, February 9, 2023
Home Tags Presidenti i ri

Tag: presidenti i ri

Nisin negociatat për presidentin e ri mes PS dhe PD/ Alibeaj...

Partia Demokratike dhe Partia Socialiste do të nisin së shpejti negociatat për emrin e Presidentit të ri të vendit. Ilir Metës i mbaron mandati më...
SiteLock