Saturday, February 4, 2023
Home Tags Presidenti i kosoves

Tag: presidenti i kosoves

Letrat e dehura të Presidentit

Nga Kimete Berisha Letrat e dehura të Presidentit. Ftesat e një pas njëshme të Presidentit drejtuar Albin Kurtit janë qesharake.Dhe, joserioze. Dhe tendencioze. Dhe patetike. Mjafton një...

Thaçi shprehet i zhgënjyer nga mosuniteti i BE-së kundrejt Kosovës

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë të mërkurën se është befasuar për të keq kur ka mësuar që për takimin e mbajtur në...
SiteLock