Sunday, January 29, 2023
Home Tags Presidenti i amerikes

Tag: presidenti i amerikes

Mori zyrtarisht detyrën, Zëri i Amerikës zbulon 3 urdhrat ekzekutivë të...

Të mërkurën Presidenti Joe Biden nënshkroi një seri urdhrash ekzekutivë dhe ndërmori një seri veprimesh të tjera të cilat synojnë të menaxhojnë krizën e...
SiteLock