Thursday, February 9, 2023
Home Tags Presiden

Tag: presiden

Osmani e ish-presidentët nderojnë Ibrahim Rugovën, e cilësojnë arkitekt e bashkues...

Me rastin e shënimit të 24 majit-Ditës së Presidentit, Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani së bashku me ish-Presidentët Sejdiu, Pacolli dhe Jahjaga...
SiteLock