Sunday, January 29, 2023
Home Tags Premiere

Tag: premiere

Premiera luksoze e filmit të James Bond, Rama tregon pse nuk...

Disa ditë më parë në Tiranë u zhvillua premiera e filmit të agjentit 007, James Bond “S’ka kohë për të Vdekur”. Filmi bëri bashkë politikanë,...

Vjen në kinema filmi “Kur Hitleri vodhi lepurin ngjyrë trëndafili”

Anna (e luajtur nga Riva Krymalowski) është e dëshpëruar dhe gati sa s'qan. Prindërit i kanë thënë se duhet të zgjedhë vetëm një lodër...
SiteLock