Monday, February 6, 2023
Home Tags Premier Leagues

Tag: Premier Leagues

Coutinho pranë Premier Leagues, Tottenhami bllokoi gjithçka

Philipe Coutinho ishte pranë kalimit te Tottenhami dhe presideni Daniel Levy ishte gati të paguante shifrën prej 120 milionë eurosh te Barcelona. Lojtari nuk...
SiteLock