Saturday, February 4, 2023
Home Tags Prefktura durres

Tag: prefktura durres

PS në Durrës: Drejtimin e prefekturës dhe Portit të Durrësit...

Porti i Durrësit do të drejtohet nga socialistët dhe kjo duket se nuk ka më asnjë dyshim. Burime nga kjo parti kanë bërë të...
SiteLock